Rzuć palenie dzisiaj! – Niepal.org.pl

Chcesz rzucić palenie? Wyrwanie się ze szponów nałogu nie jest łatwe. Na naszej stronie znajdziesz skuteczne sposoby na rzucenie palenia!

Inhalator na rzucenie palenia

Inhalator na rzucenie palenia


Inhaler skutecznie zajmuje ręce, więc jeśli nęka Cię nieustanny odruch sięgania po papierosa, jest to idealny produkt dla Ciebie. Inhaler jest zbudowany z ustnika oraz wymienialnego wkładu nikotynowego. Gdy się zaciągasz, wkład uwalnia nikotynę w celu zaspokojenia głodu nikotynowego. A, że inhalator trzymany jest w ręku jak papieros, pozwala skutecznie zwalczać odruch sięgania po papierosa. Inhaler należy stosować przynajmniej przez 3 miesiące. Zaleca się stosowanie 6-12 wkładów, w zależności od ilości wypalanych na dobę papierosów.

Następnie należy rozpocząć stopniowe zmniejszanie ilości stosowanych wkładów do inhalacji w ciągu doby. Nie należy stosować więcej wkładów niż zalecane ani też zaniżać rekomendowanej dawki. Inhaler ułatwia ograniczanie ilości wypalanych dziennie papierosów osobom, które nie chcą lub nie są w stanie rzucić nałogu w sposób nagły. Aby wydłużyć odstępy pomiędzy paleniem oraz w celu maksymalnego zmniejszenia ilości wypalanych papierosów, wkłady do inhalacji należy stosować w okresach pomiędzy wypalanymi papierosami, w momencie pojawienia się chęci zapalenia papierosa. Jeśli po 6 tygodniach nie osiągniesz zmniejszenia ilości wypalanych papierosów skonsultuj sie z lekarzem. Należy rozważyć próbę zaprzestania palenia ,kiedy tylko będziesz na nią gotowy ale nie później niż 6 miesięcy od rozpoczęcia leczenia. Jeżeli w ciągu 9 miesięcy od rozpoczęcia leczenia nie jest możliwa poważna próba zaprzestania palenia należy skonsultować sie z lekarzem. Jeżeli w ciągu 9 miesięcy od rozpoczęcia leczenia nie jest możliwa poważna próba zaprzestania palenia należy skonsultować sie z lekarzem

Rate this post